NOWOŚĆ! systemy CNC

NOWATORSKA WŁOSKA METODA UZUPEŁNIANIA WŁOSÓW
– PROTEZY WŁOSÓW

Jak to działa?

Podobnie jak tradycyjne uzupełniania włosów, w których się specjalizujemy, systemy CNC poprawiają wygląd osób borykajacych się z rozmaitymi typami łysienia i problemem rzadkich włosów. Ich sekret tkwi w idealnym odwzorowaniu kształtu głowy, koloru skóry, a nawet kierunku wzrostu włosów. Co bardzo ważne pod systemem CNC, nie trzeba golić własnych włosów! Dzięki rewolucyjnym składom klejów i taśm medycznych można cieszyć się piękną fryzurą 24 godziny na dobę, aby tylko raz w miesiącu zdejmować system i przeprowadzać działania pielegnacyjne pod systemem. Korzystając z tego rozwiązania możecie Państwo bez ograniczeń realizować swoje marzenia: pływać, uprawiać sporty czy przeprowadzać zabiegi fryzjerskie. W systemie funkcjonuje się również podczas snu, co sprawia, że czujecie Państwo jakby włosy wyrastały z Państwa głowy.

System włosów CNC to doskonała propozycja dla kobiet i mężczyzn, którzy z różnych przyczyn nie chcą lub nawet nie mogą zdecydować się na inwazyjny przeszczep włosów. System mocowania włosów metodą CNC jest w pełni nieinwazyjny i został przetestowany dermatologicznie. Dodatkowo pozwala uzupełnić zarówno częściowe, jak i całościowe ubytki we fryzurze, przywracając pewność siebie u osób zmagających się z różnymi rodzajami łysienia i nie tylko. Innowacyjne rozwiązanie daje natychmiastowy efekt, który pozwoli na nowo wrócić do ulubionych aktywności.

Jaki rodzaj materiałów i włosów jest wykorzystywany?

Systemy CNC to oddychająca żywica polimerowa oparacowana na Uniwesytecie w Bolonii, w którą wszczepiane są jedynie dziewicze włosy (nigdy nie farbowane) o kolorze i skręcie dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Specjalne formuły klejów i taśm, które są niezbędne do aplikacji systemu pozwalają na swobodny wzrost włosom własnym.

Jak powstaje system włosów CNC?

Tworzenie systemu włosów CNC to proces wymagający precyzji i doświadczenia. Rozpoczyna się go od pobrania pomiarów głowy i wykonania odlewu ubytku, a następnie przechodzi się do produkcji tzw. protezy, podczas której dopasowuje się i klonuje kolor czy strukturę skóry, a także wybiera idealnie dopasowane włosy o odpowiedniej grubości, odcieniu i skręcie. Następnie wszczepia się je pojedynczo do oddychającej żywicy polimerowej, zachowując oryginalny kierunek wzrostu włosów.

Dla kogo są systemy CNC?

Ta rewolucyjna metoda, którą poznaliśmy na intensywnym szkoleniu we włoskiej Bolonii spełnia potrzeby kobiet, mężczyzn i dzieci dotkniętych przez łysienie andrognowe, bliznowaciejące, poporodowe, plackowate czy ofiary wypadków lub pacjentów onkologicznych. Specjalna technika aplikacji włosów pozwala nam na uzupełnianie włosów zarówno na całej powierzchni głowy, jak i bardzo małych jej obszarów np. zakoli, czy małych plamek. To również świetna alternatywa dla Pań predłużających włosy, bo system może być montowany także na tyle głowy, a nie na jej szczycie.

Jak mogę dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń do nas 733 332 292 lub napisz info@hairmajestystudio.pl umów się na spersonalizowaną konsultację, która pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć nawet na najbardziej szczegółowe pytania, wszystko w atmosferze zrozumienia i szukania rozwiązania idealnego dla Ciebie!

A ile kosztuje system włosów CNC? Cena jest wyliczana indywidualnie oraz zależy przede wszystkim od wielkości bazy, czyli powierzchni protezy, oraz długości włosów. U osób z mniejszymi ubytkami koszt będzie niższy niż w przypadku rozlanych obszarów łysienia. Aby poznać szczegóły na temat systemu CNC, zastosowanych włosów i ceny takiego rozwiązania – zapraszamy do kontaktu z Hair Majesty Studio! Chętnie pomożemy.

Facebook
Facebook