WYPADANIE WŁOSÓW

WYPADANIE WŁOSÓW

Wypadanie włosów to jeden z najpowszechniejszych problemów zdrowotnych dotykających współczesne społeczeństwa. Bez względu na naszą etniczność, płeć czy nawet wiek coraz częściej mamy problemy z mniej lub bardziej gwałtowną utratą włosów. Przyczyny takiego stanu rzeczy są bardzo różne i mogą mieć związek z naszymi predyspozycjami genetycznymi, poziomem stresu, stylem życia, gospodarką hormonalną, stanem układu immunologicznego, chorobami skóry, czynnikami zewnętrznymi i codzienną pielęgnacją.

Szczególnym przypadkiem może też być przechodzona terpia onkologiczna, która błyskawicznie pozbawia włosów naznaczając również wygląd zewnętrzny pacjenta, który zamiast skupić się na walce z chorobą boryka się z spojrzeniami otoczenia.

Proces wypadania włosów jest złożony, często może być wywołany przez jeden bodziec, aby potem niejako lawinowo postępować nawet po ustaniu pierwotnej przyczyny. Jednocześnie trzeba pamiętać, że samo w sobie łysienie jest nieco bagatelizowane przez świat medyczny jako objaw. Utrata włosów postrzegana jest jako defekt estetyczny bardziej niż choroba, którą należałoby leczyć.

Jedno jest jednak pewne, bujne włosy są oznaką zdrowia i witalności, a ich wypadanie świadczy o tym, że z naszym organizmem dzieje się coś niepożądanego. Dodatkowo utrata włosów stanowi poważne obciążenie psychiczne, wpędza w stres i potrafi uprzykrzyć życie.

Chcąc zatrzymać wypadanie włosów i stymulować ich odrost trzeba sprawdzić jaka jest kondycja naszego organizmu i co może być przyczyną problemów z włosami. Ponieważ organizm ludzki jest niezwykle złożonym systemem naczyń połączonych, zadanie to nie jest łatwe. Oczywiście istnieją pewne bazowe punkty startowe pozwalające opracować plan działania, który pozwoli postawić diagnozę i wdrożyć stosowną terapię. Zgłaszając się do nas możecie być Państwo pewni, że spotkacie się z podejściem całościowym, które nazywamy podejściem “360 stopni”. Chodzi o kompleksowy wywiad, badania, skierowanie do stosownych lekarzy specjalistów (jeśli zachodzi taka potrzeba), zaproponowanie kuracji u nas i w domu, zarekomendowanie diety i metod pielęgnacji oraz ewentualnej pomocy estetycznej, aby w czasie procesu rekonwalescencji mogli Państwo zapomnieć o przykrych dolegliwościach.

Zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą poprawić kondycję swoich włosów, a w rezultacie wyglądać lepiej. Nie obiecujemy cudów, a rzetelną pomoc opartą na wiedzy i naszych doświadczeniach. Nie zawsze da się cofnąć proces wypadania włosów, można go jednak zrozumieć i spowolnić, a wreszcie odnaleźć pewność siebie dzięki pozytywnemu wyglądowi, który pozwalają uzyskać oferowane przez nas uzupełnienia włosów.


Warning: openssl_decrypt(): IV passed is only 12 bytes long, cipher expects an IV of precisely 16 bytes, padding with \0 in /home/users/hair2017/public_html/wp-content/plugins/instagram-feed/inc/class-sb-instagram-data-encryption.php on line 100
Facebook
Facebook