SKUP WŁOSÓW

SKUP WŁOSÓW

Masz długie włosy i chcesz zmiany wizerunku? A może zamierzasz obciąć dziecku włosy po komunii? Dzięki nam możesz liczyć na dodatkowe pieniądze i piękną fryzurę. A wszystko w miłej atmosferze! Zapraszamy do nas!

Hair Majesty Studio to również skup włosów w Warszawie. Kupujemy włosy słowiańskie niefarbowane (tzw. dziewicze) we wszystkich barwach od mężczyzn, kobiet i dzieci. Minimalna długość, jaką powinny mieć włosy, to 40 cm. Prosimy pamiętać, że długość włosów oznacza, że wszystkie włosy w danym warkoczu czy kucyku mają taką samą długość (nie chodzi o długość najdłuższego włosa, a o średnią długość włosów w warkoczu). Indywidualna cena każdego rodzaju włosów zależna jest od kilku czynników: długości, wagi, grubości, kondycji i koloru włosów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami możliwości sprzedaży włosów w Warszawie i nie tylko, bo w Hair Majesty Studio realizujemy także transakcje na odległość.

Skup włosów w Warszawie – cennik

Zastanawiasz się, za ile można sprzedaż włosy naturalne? Ramowy cennik przedstawiamy poniżej:

Długość Cena w PLN za kg
40 cm
40-50 cm
50-60 cm
60-70 cm
powyżej 70 cm
3000
3000-4000
4000-5000
5000-6000
do negocjacji
Za włosy blond doliczamy +10%, a za farbowanie odejmujemy 50% ceny.

Pamiętaj, że ostateczna cena za włosy naturalne jest proponowana dopiero po weryfikacji przeprowadzanej w naszym studiu.

Jakich włosów nie kupujemy?

Należy pamiętać, że nie kupujemy włosów krótszych niż 40 cm. Nie przyjmujemy również włosów uszkodzonych, przesuszonych i widocznie zniszczonych, a także farbowanych (nawet naturalnie) i po zabiegu trwałej ondulacji. W Hair Majesty nie sprzedasz także włosów naturalnych pochodzenia innego niż słowiańskie. Na tym jednak nie koniec! Jeśli zostaną one niewłaściwie ścięte lub nie będą zabezpieczone czy spięte gumkami, może nie udać się ich wykorzystać w skupie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i nie wiesz, czy Twoje włosy nadają się do sprzedaży – zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Najlepiej wysłać nam zdjęcie ściętych włosów rozciągniętych przy centymetrze, aby było widać ich długość. Taka wstępna weryfikacja pozwala na oszacowanie wartości włosów bez konieczności wizyty.

Co trzeba zrobić, aby sprzedać nam swoje włosy?

Jeśli interesuje Cię sprzedaż włosów naturalnych, to najlepiej jest do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie w godzinach pracy studia. Jeśli jesteś zdecydowany i wiesz na 100%, że włosy mają wartość skupową, możesz umówić się bezpośrednio na cięcie bez “wizyty kontrolnej”. Strzyżenie i stylizację nowej krótkiej fryzury dla osób sprzedających nam włosy oferujemy w promocyjnej cenie 50 PLN. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z usługi strzyżenia i modelowania, to w takiej sytuacji prosimy o informację, bo musimy zarezerwować dla Ciebie czas na “dopieszczenie” nowej krótkiej fryzury. W przeciwnym wypadku możemy jedynie odciąć kucyk nożyczkami czy maszynką.

Oczywiście, nie musisz korzystać z dostępnych usług fryzjerskich i ścinać fryzury u nas. Możesz sprzedać włosy, po prostu przynosząc je lub wysyłając do studia Hair Majesty w Warszawie. Pamiętaj jednak, aby przed wysyłką ustalić szczegóły mailowo czy telefonicznie. Pozwoli to uniknąć nieporozumień.

Jak się za to zabrać? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez ścinanie włosów na peruki.

  1. Zacznij od dwukrotnego umycia włosów delikatnym szamponem, a następnie je rozczesz i pozostaw do wysuszenia bez użycia suszarki. Nie nakładaj żadnych odżywek (dotyczy to zarówno tradycyjnych kosmetyków, jak i tych bez spłukiwania) ani kosmetyków do stylizacji!
  2. Podziel włosy na kilka mniejszych pasm w zależności od ich grubości. Zazwyczaj optymalna liczba sekcji wynosi od 1 do 4. Rekomendujemy podzielenie włosów na jedno pasmo po prawej stronie, drugie – po lewej, trzecie – w górnej części (korona), a czwarte w dolnej (potylica).
  3. Każde pasmo zwiąż w koński ogon (można też zapleść warkocz i dodać gumkę na końcu kitki). Upewnij się, że każda sekcja jest spięta dość ciasno.
  4. Obetnij włosy około 2-3 cm nad gumką, starając się zrobić to prosto. Po ścięciu zabezpiecz odpowiednio pasma, najlepiej owijając je papierem albo chusteczką.
  5. Tak przygotowane włosy należy przynieść do wyceny do Hair Majesty Studio.

Jestem z daleka, jak mam dostarczyć włosy?

Nie musisz osobiście odwiedzać naszego studia, aby sprzedać włosy. Jeśli jesteś z daleka, to najlepiej jest do nas zadzwonić lub napisać e-mail, aby uzyskać wstępną wycenę. Po jej otrzymaniu możesz zdecydować, czy cena za włosy naturalne zaproponowana przez nasz skup jest dla Ciebie atrakcyjna i czy nadal chcesz sprzedać nam swoje włosy.

Wycena odbywa się każdorazowo zgodnie z naszym cennikiem (znajdziesz go wyżej). Nasi specjaliści analizują długość, wagę, kolor i ogólny stan fryzury i na ich podstawie proponują cenę kupna włosów.

Co dzieje się potem?

  1. Sprzedający wysyła nam na swój koszt włosy oraz kartkę z danymi do umowy (imię, nazwisko, adres, numer PESEL, numer telefonu, e-mail oraz numer konta i nazwę banku) na adres zawarty w zakładce KONTAKT. Zabezpiecz włosy i włóż je do koperty bąbelkowej. Rekomendujemy skorzystanie z usług firmy kurierskiej lub wysyłkę paczki listem poleconym (najlepiej z dodatkowym potwierdzeniem nadania).
  2. Dobrze jest dać nam znać, iż mamy spodziewać się paczki. Wystarczy zadzwonić albo napisać e-mail.
  3. Po otrzymaniu paczki mierzymy, ważymy i oceniamy włosy, raz jeszcze sprawdzając, czy możemy potwierdzić wstępną cenę za włosy naturalne. Na tym etapie zawsze się z Tobą kontaktujemy i informujemy o decyzji.
  4. Sprzedający decyduje, czy godzi się na zaproponowane warunki. Jeśli nie: włosy odsyłamy na koszt Sprzedającego. Jeśli tak: przesyłamy do podpisania umowę kupna-sprzedaży uzupełnioną o przekazane nam dane.
  5. Po otrzymaniu podpisanej umowy w dwóch egzemplarzach realizujemy przelew na wskazany numer konta w ciągu 7 dni.

Sprzedaż włosów naturalnych – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Po pierwsze nasze cele są jasne: ze skupionych włosów wykonujemy peruki dla osób, które utraciły swoją naturalna fryzurę w wyniku choroby. Masz więc pewność, że damy im drugie życie, aby mogły cieszyć kogoś w potrzebie. Co więcej, płacimy za włosy – jest to sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Warto jednak podpisać umowę z zaufanym i sprawdzonym miejscem, takim jak Hair Majesty Studio. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, wiesz, że włosy zostaną ocenione przez specjalistę, a zaproponowana cena za włosy naturalne nie będzie zaniżona, tylko zgodna z faktyczną stawką proponowaną aktualnie na rynku. Po podpisaniu umowy otrzymasz zapłatę przelewem na wskazane konto. Wszystko jest w pełni transparentne.

Włosy naturalne – skup. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania [FAQ]

Aby rozwiać wątpliwości przed sprzedażą włosów naturalnych, przygotowaliśmy FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie pojawienia się innych wątpliwości – pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Kto może sprzedać włosy?

Nasz skup włosów w Warszawie jest otwarty dla wszystkich bez wyjątku. Z usług Hair Majesty Studio mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy chcą sprzedaż słowiańskie włosy naturalne, i to bez względu na ich kolor. W przypadku dzieci i osób niepełnoletnich niezbędna jest obecność rodziców albo opiekunów prawnych, z którymi podpisujemy umowę.

Kupno włosów od osób niepełnoletnich – jak wygląda w praktyce?

Jeśli chcesz sprzedać włosy naturalne, ale nie jesteś osobą pełnoletnią, to mogą zrobić to w Twoim imieniu rodzice albo opiekunowie prawni. W przypadku sprzedaży na miejscu nie wystarczy upoważnienie – muszą przyjść razem z Tobą do naszego studia. Z kolei w sytuacji sprzedaży włosów dziewiczych na odległość, jak wspomnieliśmy wyżej, nie podpisujemy umowy z Tobą, a z rodzicami/opiekunami.

Czy można sprzedać włosy farbowane albo po hennie?

Zastanawiasz się, czy oferta kupna włosów dotyczy również tych farbowanych albo po hennie? Tak, ale niezwykle rzadko i tylko w bardzo wyjątkowych przypadkach! Z racji ścisłej kontroli jakości w Hair Majesty Studio tradycyjnie NIE skupujemy włosów po zabiegu koloryzacji (henna, farba na ciemny kolor, refleksy, pasemka itd.)! Rzadko, ale jednak zdarza się, że szukając bardzo określonego typu włosów, zdecydujemy się na zakup włosów farbowanych. Wtedy działamy zgodnie z informacją zawartą w udostępnionym cenniku, czyli odejmujemy 50% ceny. Warto pamiętać, że to niefarbowane, naturalne włosy są najchętniej skupowane i mają najwyższą cenę z racji swojej jakości.

Na czym polega weryfikacja naturalnych włosów i jak wpływa na ostateczną cenę?

Jak przebiega weryfikacja przed kupnem włosów? Specjaliści w Hair Majesty Studio dokładnie mierzą i ważą ścięte pasma, a następnie analizują ich kondycję. Jeśli w trakcie weryfikacji zauważymy niewidoczne wcześniej zniszczenia – zaproponujemy Ci inną cenę (w przypadku skupu włosów nie w Warszawie, a na odległość). To od wyniku przeprowadzonej analizy zależy to, ile ostatecznie kosztuje sprzedaż włosów, a ostateczna cena jest każdorazowo ustalana indywidualnie.

Ile kosztuje sprzedaż włosów?

To, ile kosztują ostatecznie włosy naturalne, jest uzależnione od kilku czynników, o których wspominamy powyżej. Chodzi przede wszystkim o ich długość, wagę, grubość i kondycję. Odpowiednio pielęgnowane włosy naturalne, zwłaszcza w kolorze blond, mają najwyższą cenę. W przypadku jasnych włosów doliczamy +10% (zgodnie z cennikiem), a podane stawki płacimy za kilogram.

Co więcej, włosy o długości powyżej 70 cm skupujemy po wcześniejszych negocjacjach. Aktualnie nie mamy ustalonej jednej konkretnej ceny dla tak długich pasm.

Sprzedam włosy dziewicze – ile są warte?

Chcesz sprzedać włosy dziewicze? To dobrze się składa, bo to właśnie ten rodzaj jest najbardziej poszukiwany. To, co je wyróżnia, to naturalność w 100%. Takie włosy nie były nigdy poddawane zabiegom koloryzacji, trwałej ondulacji czy keratynowego prostowania. Dodatkowo są bardzo zdrowe, dzięki czemu cena za takie włosy naturalne jest najwyższa.

Jak przygotować włosy naturalne do skupu?

Jeśli chcesz sprzedać swoje włosy naturalne w naszym skupie, to pamiętaj o ich odpowiednim przygotowaniu, o którym pisaliśmy wyżej. Unikaj stosowania odżywek, masek i balsamów, nie prostuj i nie susz fryzury po myciu. Postaraj się również ściąć włosy równo, najlepiej 2-3 cm nad gumką, która zabezpieczy je przed rozsypaniem się. Pamiętaj, że niewłaściwie obcięte kucyki i warkoczyki mogą nie nadawać się do sprzedaży.

Do czego są wykorzystywane włosy naturalne sprzedane w skupie?

Zastanawiasz się, co się dzieje oddanymi włosami naturalnymi? Są one wykorzystywane do produkcji najwyższej jakości peruk i systemów uzupełnień częściowych, które następnie oferujemy kobietom, mężczyznom i dzieciom zmagającym się z łysieniem, będącymi w trakcie chemioterapii czy takim, których dotknęła częściowa albo całkowita utrata włosów. Dla wielu z nich to prawdziwe spełnienie marzeń, poprawa komfortu codziennego funkcjonowania w społeczeństwie oraz szansa na powrót do normalnego życia. Sprzedane włosy są również przydatne w trakcie produkcji tresek, czyli dopinek, których zadaniem jest zagęszczenie i przedłużenie włosów.

Czy sprzedane włosy są przekazywane na cele charytatywne?

Nie, nasz skup włosów w Warszawie zajmuje się wyłącznie pozyskiwaniem ich do produkcji peruk, topperów i innych rozwiązań. Standardowo włosy na cele charytatywne są przekazywane bezpłatnie. Jeśli masz ochotę, oddaj włosy na perukę w Hair Majesty Studio! W bezinteresowny sposób możesz pomóc komuś odzyskać pewność siebie i poprawić samopoczucie w trakcie choroby i nie tylko. Co istotne, jeśli chcesz przekazać włosy na cele charytatywne, to ścięte kucyki albo warkoczyki mogą mieć nawet 25 cm.

Sprzedałam włosy naturalne i znam ich cenę. Ile będę czekać na zapłatę?

Zazwyczaj po podpisaniu umowy informujemy, kiedy uzyskasz zapłatę za skupione naturalne włosy. Jeśli sprzedaż odbyła się stacjonarnie w naszym studiu w Warszawie, to pieniądze możesz otrzymać do ręki (kwoty do 150 zł). W przypadku zakupu na odległość czas oczekiwania na przelew wynosi kilka dni roboczych (w zależności od banku).

Z pozyskanych włosów wykonujemy peruki dla dzieci, damskie i peruki męskie.

Facebook
Facebook