PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW

MARZYSZ O DŁUGICH I GĘSTYCH WŁOSACH?

W Hair Majesty oferujemy Państwu usługę zagęszczania i przedłużania włosów przy pomocy bezpiecznych, mało inwazyjnych sposobów. Oprócz popularnych systemów włosów możecie skorzystać Państwo również z takich rozwiązań jak metoda kanapkowa, afroloki, doczepiany kucyk czy przedłużki. Gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalną pomoc i doradztwo oraz efekt, który Państwa zachwyci, poprawi samoocenę i zwiększy pewność siebie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych metod na przedłużanie i zagęszczanie włosów w Hair Majesty Warszawa!

Metoda Tape on

Pierwsza i zarazem najszybsza oraz najmniej inwazyjna metoda przedłużania to tape on. Włosy dodatkowe są umieszczane pomiędzy dwiema przezroczystymi, lekkimi i kilkucentymetrowymi taśmami połączonymi w płaski w niewidoczny sposób. Co istotne, nie muszą się Państwo martwić o uczucie nieprzyjemnego ciągnięcia czy dyskomfort. Przedłużanie włosów metodą kanapkową pozwala na szybkie dodanie fryzurze objętości i długości, a uzyskany efekt jest bardzo naturalny.є
Dodatkowo prawidłowo wykonane przedłużanie włosów metodą kanapkową umożliwia bezproblemową stylizację, w trakcie której nie trzeba się martwić o ewentualne wyrwanie taśm. Jednocześnie jest to bardzo dyskretny sposób na dłuższe czy gęstsze włosy, nikt nie zauważy, że część pasm nie wyrasta z Twojej głowy!

Metoda kanapkowa – dla kogo?

Przedłużanie włosów metodą kanapkową jest rekomendowane osobom o cienkich i słabych włosach oraz o wrażliwej skórze głowy. Równie doskonale sprawdzi się u kobiet, które mają przerzedzone czy wolno rosnące włosy, oraz u pań zainteresowanych gruntowną metamorfozą, ponieważ przy pomocy metody kanapkowej możliwie jest uzyskanie dowolnej fryzury. Warto jednak pamiętać, że włosy tape on są przeznaczone dla kobiet, których minimalna długość włosów własnych wynosi 15 cm.
Jeśli nie wiedzą Państwo, czy metoda kanapkowa będzie odpowiednim rozwiązaniem przedłużania włosów, to zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Włosy tape on – zalety

Popularność, jaką cieszą się włosy tape on, nie jest przypadkowa. Na liście zalet metody kanapkowej dostępnej w Hair Majesty znalazły się między innymi:

 • szybkość zabiegu,
 • brak ryzyka obciążenia włosów własnych,
 • bezpieczne, hipoalergiczne łączenia, które są jednocześnie niewidoczne,
 • łatwa stylizacja i pielęgnacja./li>

Jak pielęgnować włosy tape on?

Doklejane włosy tape on, o ile są naturalne, można traktować jak własne włosy. Do mycia i stylizacji można stosować dowolne kosmetyki, jednak do czesania po przedłużeniu należy używać specjalnej szczotki, która nie uszkodzi dodatkowych pasm. Co więcej, metoda kanapkowa pozwala na bezproblemowe suszenie, prostowanie i kręcenie fryzury lokówką, dzięki czemu nie trzeba rezygnować z ulubionej stylizacji.

Warto jednak pamiętać o nawilżaniu, któremu należy poświęcić dużo uwagi. Powód jest prosty – tak jak naturalne włosy otrzymują odżywienie prosto ze skóry głowy, tak te doczepione przy pomocy metody kanapkowej wymagają zewnętrznej dawki cennych składników odżywczych, dzięki której będą wyglądać zdrowo.

Jak długo będę nosić włosy przedłużone metodą kanapkową?

Przedłużanie włosów przy użyciu metody kanapkowej trzeba powtarzać średnio co 4-6 tygodni. Częstotliwość wykonywania zabiegu jest uzależniona od tempa wzrostu włosów. Po zdjęciu taśma jest dokładnie oczyszczana, a następnie ponownie przyklejana. Zestaw pasemek można wykorzystać od 3 do nawet 5 razy. Wszystko zależy od tego, czy włosy są odpowiednio pielęgnowane.

Afroloki

Afroloki to najnowszy trend, w którym zakochały się gwiazdy! Ta popularna metoda przedłużania i zagęszczania włosów pozwala na metamorfozę fryzury w dowolnym kolorze, bez konieczności farbowania swoich własnych włosów. Dzięki temu mogą Państwo w łatwy, szybki i bezpieczny sposób uzyskać wymarzoną objętość, zmienić teksturę włosów, a nawet przejść całkowitą metamorfozę, bawiąc się stylem

Афролокони – для кого?

Афронарощення синтетичним волоссям – відмінне рішення для жінок, у яких немає часу на тривалий і складний догляд. Ідеальними для цього способу загущення та нарощування волосся є власні пасма середньої довжини, приблизно до плечей. Ми не виконуємо даної послуги на дуже коротке та довге волосся.

Afroloki – zalety

Zagęszczanie i przedłużanie włosów metodą afroloków to znakomite rozwiązanie dla kobiet, które mają zarówno cienkie, jak i grube włosy. Sam zabieg jest w całkowicie bezinwazyjny, a doczepiane włosy są lekkie, nie świecą się i pozwalają własnej fryzurze na swobodny wzrost. Dodatkowo afroloki nie obciążają i nie niszczą własnych włosów. Dzięki nim mogą się Państwo cieszyć ciekawą fryzurą i maksymalną wygodą użytkowania.

Afroloki – dla kogo?

Syntetyczne włosy doczepiane typu afro są znakomitym rozwiązaniem dla pań, które nie mają czasu na długotrwałą i skomplikowaną pielęgnację. Idealne do tej metody zagęszczania i przedłużania włosów są własne pasma o średniej długości, sięgające mniej więcej do ramion. Nie wykonujemy usługi na włosach bardzo krótkich i długich.

Jak pielęgnować afroloki?

Należy pamiętać, że to właśnie od odpowiedniej pielęgnacji zależy trwałość aplikacji. Włosy myjemy raz na 4-7 dni. Zbyt częste mycie i suszenie skraca ich żywotność. Najlepiej pozostawić afroloki do naturalnego wyschnięcia, a jeżeli istnieje konieczność użycia suszarki, ustawić letni podmuch. Włosów typu afro nie czeszemy ani szczotką, ani grzebieniem, jedynie delikatnie rozdzielamy kosmyki włosów palcami. Dodatkowo zaleca się stosowanie odżywki zmiękczającej w mgiełce oraz nakładanie chusty lub czepka do spania, dzięki czemu afroloki nie będą traciły na jakości. Zabrania się stosowania lokówki czy prostownicy, nie wskazane jest też spinanie klamrami i gumkami. Zamiast tego należy raczej korzystać z chust lub tasiemek.

Jak długo będę je nosić?

Trwałość po aplikacji to około 5 tygodni, w zależności od szybkości wzrostu włosów i sposobu pielęgnacji. Afroloki są włosami jednorazowymi, czyli nie można ich wykorzystać ponownie.

Doczepiany kucyk

Kolejną metodą przedłużania i zagęszczania włosów jest doczepiany kucyk. To bezinwazyjny, bardzo szybki i wygodny sposób na uzyskanie perfekcyjnej, gęstej i długiej kitki. Nie bez znaczenia jest również bezproblemowe zakładanie – wystarczy spiąć własne włosy, a następnie zamocować kucyk przy użyciu specjalnej wsuwki-grzebienia. Aby ukryć miejsce połączenia, na zakończenie konieczne jest owinięcie go luźnym pasmem włosów, w które wzbogacono każdy doczepiany kucyk.

Doczepiany kucyk – dla kogo?

Doczepiany kucyk to znakomita metoda przedłużania włosów dla kobiet, które mają cienkie, przerzedzone i osłabione włosy własne. Równie doskonale sprawdzi się u pań, które uwielbiają eksperymentować z fryzurami lub chcą tylko od czasu do czasu cieszyć się długą, gęstą kitką.

Doczepiany kucyk – zalety

Na liście zalet doczepianego kucyka znalazły się:

 • możliwość dowolnego zakładania i ściągania,
 • łatwość mocowania,,
 • trwałość,
 • niska inwazyjność,
 • стримане в очах інших людей, нарощування та потовщення волосся,
 • можливість робити інші зачіски – коси або пучки

Jak pielęgnować doczepiany kucyk?

Podobnie jak w przypadku pozostałych sposobów na przedłużanie i zagęszczanie włosów, tak i doczepiany kucyk wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Przede wszystkim należy zadbać o regularne mycie, zwłaszcza jeśli stosują Państwo dodatkowo lakier czy kosmetyki do stylizacji. Dobrym wyborem jest również postawienie na sprawdzoną odżywkę – pasma z naturalnych włókien wymagają dogłębnego odżywienia i nawilżenia, aby nie straciły swojego pierwotnego blasku i zdrowego wyglądu. Co więcej, kucyk należy codziennie zdejmować na noc i czesać dedykowaną mu szczotką.

Jak długo mogę go nosić?

W zależności od częstotliwości noszenia i pielęgnacji doczepiany kucyk oraz dopinki do włosów mogą posłużyć Państwu nawet przez wiele lat.

Dopinki do włosów

Dopinki do włosów typu clip in to znakomity sposób na widoczne, szybkie i proste zagęszczanie włosów. Każda z nich jest wzbogacona o specjalne klipsy przyszyte do taśm, które należy przypiąć do własnych pasm. To tymczasowa i niezwykle praktyczna metoda, która, o ile zostanie dobrze wykonana, zapewnia zjawiskowy efekt bez widocznych łączeń. Warto jednak pamiętać, że dopinki do włosów nie sprawdzą się w codziennym noszeniu. My rekomendujemy ja na wielkie wyjścia, do czesania koków. Jeśli interesuje Państwa zmiana na dłużej – zachęcamy do skorzystania z innych metod.

Dopinki do włosów – dla kogo?

Dopinki do włosów mogą być z powodzeniem stosowane przez kobiety z krótkimi, cienkimi czy rzadkimi włosami własnymi. Równie świetnie sprawdzą się u pań, które w obawie o kondycję swojej fryzury chcą zrezygnować z inwazyjnych sposobów przedłużania i zagęszczania fryzury. Dopinki są też polecane Klientkom, które chcą tymczasowo zmienić uczesanie.

Dopinki – zalety

Dopinki do włosów mają następujące zalety:

 • możliwość wielokrotnego użytku,
 • atrakcyjna cena,,
 • łatwe mocowanie,
 • szybki sposób na zagęszczenie i przedłużenie fryzury

Jak dbać o dopinki do włosów?

Przede wszystkim należy zawsze zdejmować dopinki do włosów przed pójściem spać. W trakcie pielęgnacji rekomenduje się stosowanie delikatnych, nawilżających kosmetyków – szamponów, odżywek i masek. Należy unikać pocierania i tarcia podczas mycia. Podstawą jest także regularne czesanie i chronienie przedłużek przed splątaniem się. Naturalne dopinki do włosów można dowolnie stylizować – prostować, suszyć czy lokować

Inne metody przedłużania włosów

Przygotowaliśmy dla Was również sekcję o metodach przedłużania i zagęszczania włosów, które są dostępne na rynku, ale troszcząc się o włosy własne naszych Klientek, my nie wykonujemy ich w Hair Majesty

Innym sposobem na przedłużenie włosów jest zabieg keratynowy. Metoda wymaga użycia nie tylko naturalnego budulca, czyli keratyny, ale także ciepła. Ze względu na wysoką temperaturę jest ona uznawana za bardziej inwazyjną i obciążającą cebulki niż na przykład afroloki, tape on czy doczepiane kucyki. Podczas zabiegu włosy doczepiane są zespalane przy użyciu specjalnego urządzenia – pistoletu z keratynowymi wkładkami albo zgrzewarki.
Metoda keratynowa jest przede wszystkim trwała – uzyskany efekt utrzymuje się nawet do 3-4 miesięcy. Warto też pamiętać, że po upływie tego czasu początkowo dyskretne łączenie powoli się obsuwa, a doczepione pasemka zaczynają być widoczne.

Na liście innych sposobów na przedłużenie włosów znalazły się metody:

 • Pętelkowa – metoda easy loop, dzięki której można przedłużyć i zagęścić włosy. W trakcie zabiegu wykorzystuje się hipoalergiczne pętelki, które utrzymują się od 3 do 4 miesięcy
 • Tulejkowa – idealna dla kobiet z cienkimi włosami, podczas której dodatkowe pasma są przyczepiane cieniutkimi tulejkami, a następnie zaciskane lub zgrzewane. Efekt utrzymuje się od kilku tygodni do 6 miesięcy
 • Taśmowa – zmodyfikowana metoda tape on, podczas której zamiast przyklejać dodatkowe pasma, przyszywa się je do włosów własnych.

Pozostałe metody zagęszczania włosów

Zagęszczanie włosów może odbywać się na kilka innych sposobów. Jednym z nich są ultradźwięki. To innowacyjna metoda, która pozwala nie tylko zwiększyć objętość fryzury. W przeciwieństwie do zabiegu keratynowego ultradźwięki nie wymagają korzystania z wysokiej temperatury. Zamiast tego stosuje się zjawisko tzw. zimnej fuzji, dzięki któremu miejsca łączeń są niewidoczne, płaskie i o wiele mniej wyczuwalne. Nie bez znaczenia jest również trwałość, jaką gwarantuje zagęszczanie włosów przy pomocy ultradźwięków – fryzura utrzymuje się od 2 do 4 miesięcy.

PL Innym rozwiązaniem są mikroringi. W trakcie tej metody zagęszczania włosów stosuje się pasma zakończone małymi obrączkami, wykonanymi najczęściej z aluminium, brązu lub miedzi. Czasami wykorzystuje się także te z silikonem, który zwiększa ich przyczepność. Aby uzyskany efekt był naturalny, a doczepiane pasma dobrze się trzymały, każdorazowo dobiera się odpowiedni rozmiar i grubość mikroringów do struktury włosów. Dzięki temu fryzura wygląda naturalnie po zagęszczeniu

Mikroringi można nosić nawet przez 4 miesiące. Po ściągnięciu można ponownie wykorzystać pasemka, pamiętając jednak o konieczności wymiany obrączek na nowe. Zagęszczanie włosów tą metodą pozwala dowolnie ją stylizować i koloryzować, a także korzystać z basenu czy sauny. Warto mieć jednak na uwadze, że w zależności od materiału, z którego zostały wykonane mikroringi, łączenia mogą powodować uczulenie.
Z uwagi na inwazyjność “innych metod przedłużania” nie oferujemy ich naszym Klientkom. Zapraszamy Cię na konsultacje, odpowiedź o swoich potrzebach, a my dobierzemy najlepszy sposób zagęszczenia czy przedłużenia włosów właśnie dla Ciebie! U nas masz pewność, że nie osłabisz nadmiernie swoich włosów własnych.

Sprawdź również naszą ofertę m.in. na peruki naturalne. Prowadzimy również skup włosów.

Facebook
Facebook