PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE

MARZYSZ O DŁUGICH I GĘSTYCH WŁOSACH?

W naszym studio możecie Państwo zagęścić i przedłużyć włosy bezpiecznymi metodami. Oprócz systemów włosów, oferujemy też metodę tape on i afroloki.

 

     METODA KANAPKOWA – TAPE ON

to najszybsza i najmniej inwazyjna metoda przedłużania włosów – włosy dodatkowe umieszczone są pomiędzy dwiema przeźroczystymi taśmami połączonymi w płaski i niewidoczny sposób.  Co bardzo ważne unikamy nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia.

Dla kogo?

Rekomendowana dla osób o cienkich i słabych włosach oraz o wrażliwej skórze. Polecana Paniom zainteresowanym gruntowną metamorfozą, bo możliwe jest uzyskanie dowolnej fryzury. Minimalna długość włosów własnych to 15 cm długości.

Jak pielęgnować?

Włosy doklejane (o ile są naturalne) można traktować jak własne włosy. Do mycia i stylizacji używamy dowolnych produktów, ale do czesania po przedłużeniu używa się specjalnej szczotki, która nie uszkodzi dodatkowych pasm. Włosy można suszyć suszarką, prostować i kręcić lokówką. Dużo uwagi należy poświęcić nawilżaniu, ponieważ włosy doczepione nie otrzymują naturalnego odżywienia pochodzącego ze skóry głowy.

Jak długo będę je nosić?

Przedłużanie włosów metodą kanapkową trzeba powtarzać średnio co 4 – 6 tygodni. Częstotliwość wykonywania zabiegu jest uzależniona od tempa wzrostu włosów. Taśmę po zdjęciu oczyszcza się i ponownie przykleja. Taki zestaw pasemek można wykorzystać od 3 do 5 razy – zależy to głównie od odpowiedniej pielęgnacji włosów.

 

 
AFROLOKI

to najnowszy trend, w którym zakochały się gwiazdy! Metoda ich aplikacji pozwala przedłużyć i zagęścić włosy w dowolnym kolorze, bez konieczności farbowania swoich własnych włosów. W łatwy i bezpieczny sposób możesz uzyskać wymarzoną objętość, zmienić teksturę włosów i przejść całkowitą metamorfozę, bawiąc się stylem.

Dla kogo?

Włosy syntetyczne typu afro są idealnym rozwiązaniem dla Pań, które nie mają czasu na długotrwałą i skomplikowaną pielęgnację
Idealne do metody afro loków są włosy średniej długości (mniej więcej do ramion), nie wykonujemy usługi na włosach bardzo krótkich i długich.

Jak je pielęgnować?

Włosy myjemy raz na 4 do 7 dni. Zbyt częste mycie i suszenie skraca ich żywotność. Najlepiej pozostawić afroloki do naturalnego wyschnięcia, a jeżeli istnieje konieczność użycia suszarki, ustawić letni podmuch. Włosów typu afro nie czeszemy ani szczotką, ani grzebieniem, jedynie rozdzielamy kosmyki włosów palcami. Zaleca się stosowanie odżywki zmiękczającej w mgiełce oraz nakładanie chusty do spania, dzięki czemu nie będą traciły na jakości. Zabrania się stosowania lokówki czy prostownicy.

Jak długo będę je nosić?

Trwałość aplikacji to około 5 tygodni, w zależności od szybkości wzrostu włosów.


 

 

 


Warning: openssl_decrypt(): IV passed is only 12 bytes long, cipher expects an IV of precisely 16 bytes, padding with \0 in /home/users/hair2017/public_html/wp-content/plugins/instagram-feed/inc/class-sb-instagram-data-encryption.php on line 100
Facebook
Facebook