TUPETY męskie, damskie - półperuki

nowoczesne tupety

W Hair Majesty Studio oferujemy nie tylko peruki, ale także uzupełnienia częściowe włosów, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie naturalnego potencjału włosów własnych. Dzięki temu efekt jest nie tylko estetyczny, ale także komfortowy w codziennym użytkowaniu i niezwykle przewiewny. Wśród proponowanych rozwiązań znajdziecie Państwo częściowe systemy włosów, czyli się między innymi tupety damskie i męskie. Są to modele składające się z owalnej bazy wykonanej z delikatnych materiałów, na których utkane są włosy. Co istotne, w naszym studiu możesz zdecydować się zarówno na włosy naturalne, jak i syntetyczne. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i indywidualnych preferencji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz sprawdzenia, dlaczego i kiedy warto zdecydować się na tupecik.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Osoby z dalekich zakątków Polski zachęcamy do skorzystania z konsultacji zdalnej, która jest możliwa po uprzednim przesłaniu na fotografii głowy i wymarzonej fryzury.

Tupecik męski i damski – czy jest dla Ciebie?

Zastanawiasz się, czy tupecik męski lub damski jest dla Ciebie? Tupeciki są znakomitym rozwiązaniem dla osób, u których ubytek włosów nie ma charakteru całościowego. Jeśli więc zmagasz się z ich widocznym i częściowym przerzedzeniem owłosienia to dostępne w tej kategorii propozycje będą strzałem w dziesiątkę. Najczęściej tego rodzaju częściowe uzupełniania włosów są wybierane przez kobiety i mężczyzn, u których zdiagnozowano łysienie androgenowe. Tupet z powodzeniem sprawdzi się także w przypadku uszkodzenia skóry głowy, na przykład w wyniku poparzenia czy wypadku, po którym niestety nie odrosły już naturalne włosy. W zależności od stadium zaawansowania tupecik może pomóc również w zamaskowaniu łysienia plackowatego.

Warto podkreślić, że tupety mogą zastąpić standardowe peruki dla mężczyzn i kobiet w sytuacji, gdy Klient zachował jeszcze choćby częściowo swoje naturalne owłosienie skóry głowy. Im większy ubytek tym większy system włosów jest potrzebny. W skrajnych przypadkach możemy zakryć całą powierzchnię głowy nad uszami (powyżej linii kapeluszowej), czyli zastosować rozwiązanie potocznie zwane półperuką. Z punktu widzenia naturalności i komfortu funkcjonowania fakt, iż zakrywamy tylko szczyt głowy ma niebagatelne znaczenie. Integrujemy wtedy włosy własne z uzupełnionymi dla maksimum dyskrecji, a także zapewniamy oddychanie skóry głowy i większy komfort termiczny, co ma znaczenie głównie latem czy w czasie intensywnego wysiłku fizycznego. Decyzja o tym, czy lepszym wyborem będzie uzupełnienie częściowe, czy może zakup peruki męskiej i damskiej zależy od oceny fachowca. Specjaliści w Hair Majesty Studio chętnie przedstawią Ci gamę rozwiązań. Zawsze staramy się wykorzystać potencjał naturalnych włosów Klienta do maksimum, jednocześnie mając na uwadze indywidualne oczekiwania i potrzeby.

Dlaczego warto wybrać tupecik? Jakie zalety mają tupeciki?

Zalety, którymi może pochwalić się tupet damski i męski, sprawiają, że to właśnie to rozwiązanie cieszy się wśród naszych Klientów bardzo dużą popularnością. Podobnie jak pozostałe rodzaje uzupełnień częściowych, tak i tupety są przede wszystkim bardzo wygodne. Wysoki poziom komfortu wpływa nie tylko na przyjemność noszenia i brak problemów z podrażnieniami czy oddychaniem skóry głowy, ale także poprawia samoocenę i sprawia, że czujesz się po prostu lepiej i pewniej z nowymi włosami.

Tupety to doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiej pomocy estetycznej w zakresie ubytków ogniskujących się na szczycie głowy, czyli w przypadkach klasycznego łysienia androgenowego o podłożu genetycznym czy hormonalnym. Systemy włosów świetnie sprawdzą się też w trakcie przechodzenia terapii pod okiem lekarza, czyli kiedy czekasz na rezultaty zabiegów mających na celu poprawę kondycji włosów np. po przechorowaniu COVID. Nasze rozwiązania pozwalają na błyskawiczne poprawienie wyglądu, jednocześnie umożliwiając stosowanie wcierek i ostrzykiwań. Zawsze zapewniamy dostęp do skóry głowy. Kluczowe znaczenie ma też fakt, że to użytkownik sam decyduje jak często zdejmuje swoje uzupełnienie włosów, a same zabiegi pielęgnacyjne są tak proste, że można je wykonywać samodzielnie w domu. Najważniejsze jest jednak to, że zwracamy Klientom radość życia, bo systemy włosów pozwalają zapomnieć o problemie łysienia, aby wreszcie cieszyć się atrakcyjną fryzurą. Efekty, które uzyskujemy są bardzo dyskretne, tylko Ty wiesz, że korzystasz z systemu włosów!

Tupecik z naturalnych włosów czy syntetycznych?

Podobnie jak w przypadku pozostałych uzupełnień częściowych, tak i tupecik męski czy damski (toper) może być wykonany zarówno z włosów naturalnych, jak i syntetycznych. Które rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę? Przede wszystkim wybór podyktowany jest przez Twój budżet, ale też rodzaj fryzury na jakim ci zależy. Tupecik syntetyczny jest tańszy i prostszy w utrzymaniu od swojego odpowiednika z naturalnych włosów, jednak może być mniej trwały . Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje dotyczące dwóch rozwiązań.

.tutaj.

Tupeciki – Częściowe uzupełnienia z naturalnych włosów

Jeśli należysz do osób wymagających, które stawiają na trwałość i wysoką jakość, to tupet z naturalnych włosów będzie wyborem dla Ciebie. Dlaczego? Ponieważ do jego produkcji wykorzystuje się w 100% naturalne włosy,, które możesz dowolnie stylizować czy podcinać. To dzięki nim uzyskany efekt zagęszczenia i zamaskowania ubytków jest bardzo naturalny, a uzupełnione pasma są nie do odróżnienia od tych prawdziwych wyrastających z Twojej skóry głowy. Istnieje wiele rodzajów włosów naturalnych, dzielimy je pod względem etniczności i stopnia przetworzenia. Więcej na ten temat przeczytasz w tutaj.Tupet damski i męski naturalny to również gwarancja najwyższej trwałości. W przeciwieństwie do jego syntetycznego odpowiednika może posłużyć nie miesiące, a lata. Wystarczy, że będziesz go odpowiednio pielęgnować. Uzupełnienia częściowe z naturalnych włosów wykonujemy na miarę – wtedy dobieramy każdy parametr do Twoich potrzeb, ale możemy też zaoferować Ci model dostępny od ręki, czyli bez czekania. To z reguły dobre rozwiązanie na początek korzystania, aby przekonać się jak w praktyce wygląda funkcjonowanie w systemie włosów i potem móc złożyć bardziej świadome zamówienie na w pełni zindywidualizowany system włosów.

Tupet damski i męski z włosów syntetycznych

Osobom, które cenią fryzury nie dłuższe niż do ramienia i nie zależy im na możliwości stylizacji na ciepło swojego uzupełnienia, polecamy włosy syntetyczne. Koszt zakupu takiego rozwiązania jest o wiele niższy od tego wykonanego z włosów ludzkich, a do tego zastosowane włókna są przyjemne w dotyku i całkowicie bezproblemowe w pielęgnacji. Doskonałym dowodem potwierdzającym ten fakt jest konieczność mycia włosów syntetycznych jedynie raz na 2 miesiące.

Syntetyczna półperuka typu tupecik powstaje z takich włókien jak kanekalon, futura fiber czy modacrylic. W niektórych przypadkach są one mieszane z włosami naturalnymi dla uzyskania jeszcze lepszego efektu. Dzięki temu możesz dowolnie je stylizować i podcinać, jednocześnie ciesząc się lekkością i komfortem noszenia nawet przez cały dzień.

Nie wiesz, czy lepszym wyborem będzie tupecik z naturalnych włosów, czy może z syntetycznych? Skontaktuj się z nami! W Hair Majesty Studio z przyjemnością doradzimy Ci w doborze odpowiedniej formy uzupełnienia częściowego. U nas możesz także zdecydować się na modele na miarę lub gotowe od ręki. Szczególnie polecamy tupet damski i męski tworzony indywidualnie, dzięki któremu efekt będzie jak najbardziej naturalny, a uzupełnienie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, urody czy kondycji prawdziwych włosów.

Tupeciki dla mężczyzn – co warto o nich wiedzieć?

Czym tak właściwie różni się system włosów damski od męskiego? Podstawowa różnica to sposób integracji z włosami własnymi i fryzura. Panowie przyklejają swoje systemy do ogolonej powierzchni głowy, podczas gdy Panie częściej stosują specjalne klamerki mocujące. Mężczyźni wybierają rozwiązania klejone dla bardziej płaskiego i niewyczuwalnego efektu, dostępne na rynku dwustronne taśmy medyczne reprezentują wysoką jakość, nie uczulają, a tym samym zapewniają bardzo solidne przytwierdzenie systemu do powierzchni głowy bez względu na to czy uprawiasz sport ekstremalny czy pływasz w basenie. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż włosy wyrastające z głowy pod bazą uzupełnienia trzeba regularnie golić, aby trzymało się ono głowy i zapewniało poczucie bezpieczeństwa użytkownikowi. Samo noszenie tego rodzaju systemu włosów jest bardzo dyskretne i komfortowe, nie trzeba zdejmować go do snu, a skóra ma nieustanny dostęp powietrza.

Systemy dla kobiet pod lupą – tupecik damski

Tupet damski (inaczej toper) naturalny bądź syntetyczny może być zakładany na dwa sposoby – albo przyklejany na wspomniane powyżej taśmy medyczne, albo przypinany dzięki klamer-kom. Drugi sposób mocowania jest zdecydowanie bardziej popularny wśród pań i wykorzy-stuje klipsy/spinki, które są osadzane na naturalnych włosach Klientki. Dla zapewnienie bez-pieczeństwa użytkowania, stabilności i naturalności efektu końcowego, liczba zastosowanych klamerek, wielkość, a nawet umiejscowienie muszą być dopasowane do gęstości fryzury i po-tencjału włosów własnych noszącego! Naturalne i syntetyczne uzupełnienia częściowe na kla-merki są szybką i bardzo wygodną metodą zagęszczenia rzadkich włosów czy ukrycia miesj-cowych braków we fryzurze.. Nie musisz się martwić, że dodatkowe pasma będą widoczne, doradzimy Ci optymalny sposób skomponowania fryzury dla Twojej wygody i atrakcyjnego wyglądu. Tu warto podkreślić, że w przeciwieństwie do tupetów mocowanych na taśmę, te wykorzystujące klipsy wymagają zdejmowania przed snem.

A może systemy?

W Hair Majesty Studio oferujemy nie tylko tradycyjne uzupełnienia częściowe jak tupety czy topery,. Nasi Klienci mogą także skorzystać z nowatorskiej włoskiej metody – systemu CNC, który jest znakomitym rozwiązaniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn zmagających się z widocznym i mocnym przerzedzeniem włosów czy różnymi typami łysienia. Tzw. protezy włosów to rewelacyjna alternatywa nie tylko dla tupetów. W wielu przypadkach zastąpią również peruki pokrywające całą powierzchnię głowy.

W czym tkwi sekret systemu CNC? Przede wszystkim w możliwości noszenia go nieprzerwanie 24 godziny dobę przez okres kilku tygodni, w ten sposób zapominasz, że włosy stanowiły dla Ciebie jakikolwiek problem. Rano budzisz się z pięknymi delikatnymi włosami dziewiczymi, o których zawsze marzyłaś. Taka fryzura jest łatwa w ułożeniu, daje niebywały komfort funkcjonowania i podnosi poczucie własnej wartości.. To wszystko dzięki zastosowaniu specjalnych taśm medycznych i klejów o rewolucyjnym składzie, które pozwalają na zachowanie pod systemem włosów naturalnych bez konieczności golenia! Dzięki tej metodzie możesz bez obaw nurkować, uprawiać sporty, a nawet korzystać z usług fryzjerskich, nieustannie ciesząc się idealną fryzurą.
System CNC, podobnie jak inne niechirurgiczne uzupełnienia włosów dla kobiet i mężczyzn (tupety czy topery), to doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z łysieniem androgenowym czy bliznowaciejącym charakteryzującym się cofnięciem się linii czoła. Z powodzeniem mogą wybierać go także kobiety i mężczyźni z łysieniem plackowatym i poporodowym, osoby po przebytej chemioterapii.. Więcej informacji na temat systemu CNC znajdziesz tutaj.

Sprawdź również naszą ofertę m.in. na peruki naturalneprzedłużanie i uzupełnianie włosów. Prowadzimy również skup włosów.

SYSTEMY DO WŁOSÓW DLA KOBIETSYSTEMY WŁOSÓW DLA PANÓW

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Facebook
Facebook