TOPPERY

TOPPERY – WYGODNA METODA ZAGĘSZCZENIA I PRZEDŁUŻENIA WŁOSÓW

W Hair Majesty Studio spełniamy włosowe marzenia – pomagamy naszym Klientom odzyskać pewność siebie i dobre samopoczucie. Utrata włosów, ich widoczne przerzedzenie czy stopniowe odrastanie po przebytym leczeniu mogą negatywnie wpływać na samoocenę a w rezultacie funkcjonowanie społeczne. Na szczęście u nas uzyskasz pomoc, której potrzebujesz, i już niedługo na nowo będziesz cieszyć się bujną, piękną fryzurą. Wśród wielu opcji czekają uzupełnienia częściowe włosów. Jednym z nich jest topper, czyli włosy dodatkowe integrowane z tymi naturalnymi, umieszczane na czubku głowy. To dyskretne i popularne rozwiązanie, które jest świetną alternatywą dla tradycyjnego przedłużania i zagęszczania włosów. Chociaż może być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, to zdecydowanie częściej sięgają po nie panie, które chcą przedłużyć swoje naturalne włosy lub dodać im objętości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty topperów, które wykonujemy na indywidualne zamówienie, a także aktualnego asortymentu popularnych modeli dostępnych bez czekania! Zadzwoń i umów spotkanie, a pomożemy i Tobie!

Co warto wiedzieć o topperach?

Topper to system częściowego uzupełniania włosów, który pozwala na naturalnie wyglądającą integrację dodatkowych pasm z włosami własnymi Klienta. Jego angielska nazwa nie jest przypadkowa – wyraz „topper” pochodzi od słowa „top”, czyli wierzch, góra. W tym przypadku mowa o szycie głowy, bo to właśnie w tym miejscu umieszcza się tego typu system. Standardowy lub mini topper damski i męski ma na celu widoczne zagęszczenie naturalnych włosów na koronie głowy przez dyskretne zamaskowanie ubytków i przerzedzeń.

Co istotne, wygląd topperów damskich i męskich jest każdorazowo dopasowywany do ich właściciela. Podczas dobierania systemu uzupełnienia częściowego bierze się pod uwagę między innymi długość i rodzaj naturalnych włosów, wielkość ubytków oraz kondycję skóry głowy. Oczywiście, nie bez znaczenia są również Twoje indywidualne preferencje – w końcu chcemy, abyś czuł się w swoich nowych włosach jak najlepiej.

Gotowe toppery mogą wyglądać różnie, jednak jedno pozostaje niezmienne – zazwyczaj uzupełnienie ma kształt elipsy, jest bardzo łatwe w zakładaniu i komfortowe w noszeniu. Szczególnie ważna jest przewiewność, od której zależy, czy system nie tylko będzie wygodny, ale także czy nie będzie powodować nieprzyjemnego uczucia przegrzewania się i pocenia skóry. Gotowy topper damski lub męski jest mocowany na koronie głowy oraz może być wykonany z włosów naturalnych lub wysokiej jakości włókien syntetycznych.

Dla kogo są przeznaczone toppery?

Topper jest doskonałym wyborem bez względu na wiek- świetnie sprawdza się zarówno wśród dojrzałych kobiet i mężczyzn zmagających się z utratą włosów z uwagi na wiek i przyjmowane leczenia, jak i młodszych osób cierpiących na łysienie hormonalne, toczeń czy jedynie z natury posiadających rzadkie i bławe włosy. Szczególnie dużą popularnością toppery cieszą się wśród osób walczących z łysieniem typu androgenowego czy telogenowego skutkującym charakterystyczną niekomfortową utratą włosów na szczycie głowy. Za pomocą tego rodzaju uzupełnienia częściowego mogą wreszcie cieszyć się atrakcyjną, naturalnie wyglądającą fryzurą, co znacząco pozwala ograniczyć stres na tym tle i cieszyć się życiem bez zadręczania o kondycję swoich włosów. Choć topper damski i męski nie cieszy się tak dużą popularnością wśród cierpiących na łysienie plackowate, to w początkowych stadiach alopecji bywa on niejednokrotnie stosowany. Wtedy ukrywamy pojedyncze ogniska chorobowe. Najlepsze efekty uzyskujemy w momencie, gdy powierzchnia zmian nie obejmuje więcej niż 40% całkowitej powierzchni głowy.

Jakie zalety mają toppery?

Toppery, zwłaszcza te, do których wykonania stosujemy włosy naturalne, są bardzo dyskretne i do złudzenia przypominają prawdziwe włosy wyrastające z głowy. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych możemy zaoferować Państwu efekt “naturalnego przedziałka” imitującego wyrastanie utkanych włosów z głowy. Nie bez znaczenia jest także bezproblemowa możliwość zakładania, stylizacji i integracji z włosami własnymi oraz dostępność rozmaitych form i długości. Z pomocą naszych ekspertów możesz z łatwością wybrać wymarzone rozwiązanie, które sprawi, że końcowa fryzura spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających!

Topper do włosów – rozwiązanie na miarę lub gotowe od ręki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w Hair Majesty Studio przygotowaliśmy dwa rodzaje uzupełnień częściowych. Możesz zamówić u nas między innymi topper tworzony indywidualnie, na miarę. Takie rozwiązanie sprawia, że gotowy system będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, kształtu głowy czy wielkości widocznego ubytku. W tym celu wykonujemy odlew głowy, a zespół specjalistów przygotowuje na jego podstawie szczegółowe zamówienie. Warto pamiętać, że uzupełnienie włosów tworzone na miarę wymaga odrobiny cierpliwości, ponieważ są wykonywane od zera.

Inną propozycją, która dostępna jest bez czekania, są toppery katalogowe. To gotowe rozwiązania dopasowane do najpowszechniejszych potrzeb osób zmagających się z widocznymi ubytkami włosów. W Hair Majesty dysponujemy wieloma najpopularniejszymi modelami w bardzo szerokiej kolorystyce, wiele z nich zmierzysz w czasie konsultacji. Niektóre możemy domówić w przeciągu kilku dni.

Jak wygląda mocowanie topperów do włosów?

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na mini topper damski czy model męski – system mocowania ma ogromne znaczenie. To właśnie od niego zależy, czy noszenie uzupełnienia częściowego będzie wygodne i nie doprowadzi do pogorszenia lub pojawienia się nowych problemów ze skórą głowy. Co wpływa na rodzaj mocowania topperów do włosów? Przede wszystkim gęstość naturalnej fryzury. To na jej podstawie dopasowuje się wielkość klipsów, ich ułożenie czy samą liczbę. Dzięki temu założenie uzupełnienia nie sprawia problemu, topper dobrze trzyma się na głowie i co najważniejsze – nie obciąża naturalnych włosów.

Tu warto podkreślić, że jeśli zdecydujesz się na topper z włosów naturalnych czy syntetycznych z mocowaniem na klipsy, musisz pamiętać o jego zdejmowaniu na noc!

Alternatywnym rozwiązaniem jest topper z medyczną taśmą dwustronną. Sprawdza się on doskonale u kobiet i mężczyzn, których naturalne włosy nie są na tyle gęste i grube, aby można było przypiąć do nich klipsy. Medical Bonding Tapes (profesjonalne taśmy medyczne) są dostępne w różnych mocach, mogą być dowolnie zdejmowane i ściągane oraz sprawiają, że włosy układają się bardziej płasko na czubku głowy. Warto jednak pamiętać, że w przypadku zastosowania wspomnianych taśm konieczne jest wygolenie włosów w miejscu, w którym będzie aplikowany topper. Wyjątkiem pozwalającym na zachowanie owłosienia pod przyklejonym topperem jest rewolucyjna metoda uzupełniania włosów CNC, o której więcej przeczytasz tutaj.

Skorzystaj z konsultacji w naszym studio! Doradzimy Ci optymalne rozwiązanie, rozwiąże Twoje problemy z włosami! Zobacz również toppery, tupety i treski w hairmajestystudio.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Facebook
Facebook