UZUPEŁNIENIA CZĘŚCIOWE

NIECHIRURGICZNE UZUPEŁNIANIE WŁOSÓW

Szukasz sposobu na zamaskowanie zogniskowanych ubytków włosów na skórze głowy? Borykasz się z łysieniem na tle genetycznym, hormonalnym, od zawsze masz rzadkie włosy a może po wypadku pozostały Ci blizny, które już nie zarosły? W każdej z tych sytuacji świetnym rozwiązaniem będą dyskretne uzupełnienia częściowe. W Hair Majesty Studio czekają na Ciebie specjaliści, którzy na podstawie konsultacji czy nawet fotografii doradzą czy w Twoim przypadku lepiej zastosować metodę miejscowego uzupełnienia włosów czy może warto skorzystać z zakrycia całej powierzchni głowy. Zastosowanie systemu włosów w połączeniu ze specjalistycznym fryzjerstwem pozwala na bardzo spójne zintegrowanie włosów naturalnych z dodatkowymi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Komu polecamy uzupełnienia częściowe włosów?

Dostępne w Hair Majesty Studio (systemy włosów, topery, tupety, treski) to znakomita alternatywa dla peruki. Szczególnie polecamy je osobom, u których ubytek włosów nie ma charakteru całościowego, a tym samym aktualna fryzura pozwala na wykorzystanie potencjału włosów własnych. Za pomocą oferowanych rozwiązań można mniej lub bardziej zamaskować ubytki, nie zakrywając przy tym całej powierzchni głowy. Nie bez powodu – dzięki temu fachowcy mogą zagwarantować maksymalną naturalność efektu i przewiewność, która automatycznie przekłada się na komfort noszenia.
Uzupełnienia częściowe włosów są najczęściej wybierane przez kobiety i mężczyzn, którzy zmagają się z łysieniem bliznowaciejącym czy androgenowym lub mają z natury rzadkie włosy. Takie rozwiązanie jest również skuteczne w przypadku, gdy chcemy zakryć poparzenia głowy lub uszkodzenia powstałe w wyniku wypadku. Polecamy je też pacjentom onkologicznym w okresie rekonwalescencji, aby od razu po zakończeniu leczenia mogli cieszyć się dłuższymi włosami, a także osobom zmagającym się z łysieniem plackowatym w początkowych stadiach. Jeśli masz wątpliwości, czy częściowe uzupełnienie włosów jest dla Ciebie – skontaktuj się z nami!
Zalety uzupełnień częściowych włosów
Dlaczego warto zdecydować się na uzupełnienia częściowe włosów? Przede wszystkim ze względu na maksymalny komfort i wygodę noszenia, dzięki którym są one praktycznie niewyczuwalne, a uzyskany efekt naprawdę zaskakujący. Dają one również możliwość integracji włosów dodatkowych i własnych oraz działania ogniskowo w przypadku bardzo konkretnych ubytków, dzięki czemu fryzura będzie wyglądać naturalnie i nikt nawet nie zauważy, że korzystasz z uzupełnień. Na liście zalet oferowanego rozwiązania znalazły się także względy termiczne – skóra głowy może bez problemu oddychać, a Ty nie musisz się martwić o nieprzyjemne uczucie przegrzania.

Treski, tupety i toppery – jak powstają częściowe uzupełnienia włosów?

Do stworzenia uzupełnień częściowych wykorzystujemy zarówno włosy syntetyczne, które są tańsze i łatwiejsze w pielęgnacji, jak i włosy naturalne. Nasze treski, tupety i toppery, znajdziesz w naszej ofercie dostępne “od ręki”, ale oferujemy też modele tworzone na miarę. W tym celu wykonujemy wcześniej odlew głowy, aby gotowa fryzura była idealnie dopasowana do Twoich konkretnych potrzeb. Jeśli chcesz w pełni spersonalizowanego rozwiązania, u nas możesz wybrać samodzielnie konkretny kucyk, z którego w ciągu kilku miesięcy utkamy Twój częściowy system włosów. Jeśli decydujesz się np. na najwyższej klasy dziewicze włosy słowiańskie masz wpływ na ich teksturę, jedwabistość i kolor, co sprawia, że efekt końcowy jest niezwykle naturalny.

Oczywiście, jeśli nie chcesz lub nie możesz czekać, to przygotowaliśmy rozwiązania bardziej standardowe – gotowe bez czekania.

Chcesz skorzystać z porady fachowców? Zapraszamy do kontaktu! Aby uzyskać pomoc, wystarczy wysłać nam swoje zdjęcia.

Zobacz również toppery, tupety i treski w hairmajestystudio.pl

REALIZACJE DLA MĘŻCZYZN

REALIZACJE DLA KOBIET

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Facebook
Facebook