Pomóż komuś sprzedając swoje długie włosy

Włosy mają wartość i cel

Wiele osób, w szczególności kobiet może pochwalić się pięknymi, długimi i gęstymi włosami. Jednak w życiu każdej z nas może przyjść moment, w którym postanowimy coś zmienić. Wtedy na myśl z reguły przychodzi totalna metamorfoza na fotelu fryzjerskim. Jeśli padnie na skrócenie fryzury, a akurat jesteś posiadaczką długich włosów, możesz zdecydować się na oddanie ściętych kosmyków do prowadzonego przez nas skupu włosów. Dzięki temu możesz zyskać dodatkowe pieniądze, a jednocześnie mieć satysfakcję z tego, że Twoja decyzja pomaga innym odzyskać pewność siebie, bo z powierzonych nam włosów tkamy peruki i najwyższej klasy protezy włosów. Dowiedz się więcej już dziś i sprzedaj swoje włosy w Hair Majesty Studio!

Jak działa skup włosów?

Warto zacząć od poznania sposobu działania naszego skupu. Kupujemy włosy słowiańskie we wszystkich odcieniach, zarówno od mężczyzn, jak i kobiet oraz dzieci. Ich minimalna długość powinna wynosić 35 cm. Niezwykle istotne jest staranne zmierzenie włosów. Jak to zrobić? Najlepiej zapleść wszystkie kosmyki w warkocz, a następnie zmierzyć całą ich długość, bez tak zwanego „mysiego ogonka”. Liczy się zatem średnia długość włosów w warkoczu, a nie długość najdłuższego kosmyka.

Od czego zależy ostateczna wycena włosów?

Cena włosów jest ustalana indywidualnie, jednak ostatecznie zależy od kilku czynników. Należą do nich przede wszystkim kolor, kondycja, grubość, waga oraz długość. Za włosy blond doliczamy 10% do ceny, a za farbowane pasma odejmujemy 50%. Wedle orientacyjnych cen można przyjąć, że za włosy o długości 40 cm płacimy około 2000 zł za każdy kilogram, natomiast w przypadku długości wynoszącej 60-70 cm oferujemy cenę mieszczącą się w zakresie od 4000 do 5000 zł za kilogram.

Jak przygotować włosy do przekazania do skupu?

Bardzo istotne jest odpowiednie przygotowanie włosów przed przekazaniem ich naszemu skupowi. W tym celu należy w pierwszej kolejności umyć je dzień wcześniej szamponem, bez stosowania dodatkowych kosmetyków pielęgnujących (maska, odżywka, serum) czy stylizujących (pianka, lakier, żel), a następnie pozostawić do samoistnego wyschnięcia, bez użycia suszarki. Kolejnym krokiem jest podzielenie włosów na kilka pasm, w zależności od ich grubości i związanie każdego z nich w koński ogon lub warkocz, dodając na końcu kitek gumkę. Następnie należy obciąć pasma 2-3 centymetry nad gumką i tak przygotowane kosmyki przekazać do wyceny w skupie włosów.

Co robimy ze skupionymi włosami?

Prowadzony przez nas skup włosów umożliwia nam tkanie peruk naturalnych i przygotowywanie systemów na miarę, które dla wielu osób są spełnieniem marzeń o utraconej w wyniku choroby fryzurze. Kobiet, mężczyzn, a nawet dzieci borykających się z problemem utraty włosów o różnym podłożu jest coraz więcej, a naszą misją jest niesienie pomocy poprzez oferowanie najwyższej klasy peruk. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane i tworzone przez nas produkty spełniały potrzeby i oczekiwania wszystkich osób, których komfort życia został obniżony na skutek przerzedzenia włosów, łysienia czy choroby powodującej nadmierne wypadanie kosmyków. Zatem sprzedaj swoje włosy już dziś i pomóż w ten sposób innym odzyskać wymarzoną fryzurę.

Charytatywne oddanie włosów – bezinteresowna pomoc

W wielu przypadkach diametralna zmiana fryzury wiążąca się z ostrym cięciem długich włosów sprawia, że najczęściej lądują one w koszu zakładu fryzjerskiego, przez co nie ma z nich już żadnego pożytku. Warto wiedzieć, że w naszej firmie istnieje również możliwość bezpłatnego, charytatywnego oddania włosów na skup. Taki gest to bezinteresowna pomoc osobom, które utraciły swoje włosy na skutek choroby czy po prostu nigdy nie mogły cieszyć się gęstymi pasmami z uwagi na obciążenia genetyczne. Dajesz wtedy swoim włosom drugie życie! Otrzymane w ten sposób kucyki i warkocze przekażemy najbardziej potrzebującym – za taki gest otrzymasz szerokie uznanie w naszych mediach społecznościowych, jednak w tym przypadku dużo cenniejsza będzie satysfakcja pomocy, którą okazałeś. Pamiętaj, że kiedy oddajesz włosy w ramach pomocy charytatywnej nie weryfikujemy tak rygorystycznie ich długości (wystarczy, że mają 25 cm).

Pomóż komuś sprzedając swoje długie włosy
Facebook
Facebook