System włosów CNC dla kobiet

Nowatorska metoda uzupełniania włosów

Oferowany przez nas system włosów CNC to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z łysieniem lub problemem rzadkich i cienkich kosmyków. Jest to nowatorska metoda uzupełniania włosów pochodząca z Włoch, która cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż umożliwia odzyskanie bujnej i gęstej fryzury. Niezależnie od przyczyny łysienia, zawsze utrata włosów wiąże się z obniżeniem samooceny, a także pogorszeniem samopoczucia, ma bowiem bezpośredni wpływ na pewność siebie, szczególnie w kontaktach międzyludzkich. Właśnie dlatego warto skorzystać z tego rozwiązania, aby na nowo poczuć się atrakcyjnie w każdej sytuacji.

System włosów CNC – dla kogo?

System włosów CNC powstał z myślą o kobietach borykających się z problemem cienkich i rzadkich włosów, doskonale sprawdzi się też w przypadku zdiagnozowanego łysienia o podłożu hormonalnym. To rozwiązanie dla pań zmęczonych tradycyjnymi metodami doczepiania sztucznych pasm, które mogą mieć destrukcyjny wpływ na kondycję naturalnych włosów. Dla większości kobiet system CNC to szybki i wygodny sposób na uzyskanie pięknej fryzury. Ponadto warto wiedzieć, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod rozwiązujących całkowitą lub częściową utratę włosów.

System CNC to całkowicie naturalne ludzkie włosy wszczepione do lekkiej, oddychającej drugiej “skóry”, która jest wykonana z najwyższej jakości specjalnej żywicy polimerowej gwarantującej precyzyjne rozłożenie, nachylenie i kierunek naturalnego wzrostu włosów. Ponadto rewolucyjny skład kleju i taśm przeznaczonych do mocowania systemu CNC pozwala cieszyć się piękną fryzurą każdego dnia, bez konieczności zdejmowania włosów. Reaplikację należy przeprowadzić co 3-6 tygodni, polega ona na wymianie kleju.

System włosów CNC dla kobiet

Poznaj najważniejsze zalety systemu włosów CNC

Systemy włosów CNC mają wiele zalet, które warto poznać, aby przekonać się o ich skuteczności i efektywności. Przede wszystkim w ich przypadku, w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów przyklejanych typu tupety, nie ma konieczności golenia swoich włosów. Naturalne pasma znajdujące się pod spodem nie niszczą się, co więcej dodają naturalności fryzurze integracyjnej wykonanej z włosów własnych i tych systemowych.

Sam system można traktować dokładnie w taki sam sposób, jak własne włosy wyrastające z głowy, dzięki czemu możemy cieszyć się nową fryzurą tak, jakby od zawsze była nasza. W odpowiednio dobranym i dopasowanym systemie CNC można spać, pływać, uprawiać sporty czy też korzystać z różnego rodzaju zabiegów fryzjerskich, gdyż to rozwiązanie w żaden sposób nie obniża komfortu życia codziennego. Ponadto nie ma konieczności zdejmowania go na noc, a odsłonięta linia czoła i doskonale dopasowany system pod kątem indywidualnych potrzeb gwarantuje maksymalnie naturalny efekt. Jest to znakomita alternatywa dla osób, które nie chcą poddać się transplantacji włosów lub pragną przywrócić swoją fryzurę z dawnych lat bez ingerencji chirurgicznej. CNC jest też odpowiedzią na specyficzne potrzeby osób korzystających od lat z peruk i całościowych systemów włosów.

Jak dobrać odpowiedni system włosów CNC dla siebie?

W naszej firmie projektujemy systemy CNC na miarę, gwarantując przy tym pełną dyskrecję, a także indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego już dziś zapraszamy na konsultację, podczas której chętnie porozmawiamy o najlepszym rozwiązaniu właśnie dla Ciebie. Z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania i potrzeby dobierając system CNC pod kątem cech Twojej linii włosów i skóry głowy. Skorzystaj z zaawansowanego, nowoczesnego, nieinwazyjnego i dermatologicznie testowanego rozwiązania, które częściowo lub w całości uzupełni ubytki włosów. Dajemy możliwość wyboru każdego koloru, długości oraz struktury włosów farbowanych.

System włosów CNC dla kobiet
Facebook
Facebook