Ruda peruka

Ruda peruka: Wysokiej jakości włosy zastępcze

Ruda peruka Wysokiej jakości włosy zastępcze

Utrata włosów własnych może być przyczyną dużego dyskomfortu, problemów z samoakceptacją i wycofania się z życia społecznego. Oferując wysokiej jakości systemy włosów w postaci peruk gotowych a także rozwiązań projektowanych i wykonywanych na indywidualne zamówienie wspieramy osoby, które borykają się z częściową lub całkowitą utratą włosów, jak również osoby, które zauważyły u siebie znaczące pogorszenie się kondycji włosa.

Pracujemy z wykorzystaniem najwyżej jakości włosów, głównie słowiańskich, ale znajdziecie Państwo u nas także najwyższego gatunku włosy pochodzenia indyjskiego. Nasze peruki na miarę tworzymy w oparciu o włosy niekoloryzowane odznaczające się bardzo dobrą kondycją. Jeśli interesuje Cię ruda peruka, koniecznie sprawdź, jak ją dobrać, aby jak najlepiej spełniała Twoje potrzeby i oczekiwania. Uzyskanie rudości możliwe jest na kilka sposobów.

Jakie włosy są najlepsze do stworzenia rudej peruki?

Ruda peruka może prezentować się przepięknie lub wyglądać jak ciężki ufarbowany hełm. Prezencja peruki zależy przede wszystkim od tego, z jakich włosów została wykonana i jak została wystylizowana. Bardzo ważna jest również jej baza. Jak zawsze w przypadku bazy, polecamy rozwiązania oddychające, dzięki którym peruka jest komfortowa podczas długotrwałego noszenia, a zarazem stabilna na głowie. Baza peruki powinna być dopasowana do rozmiaru głowy i odpowiednio podkreślać linię czoła i przedziałka. W ten sposób uzyskamy naturalny efekt pięknie wystylizowanej fryzury. A co z rodzajem włosa?
W przypadku rudych peruk mamy trzy możliwości. To:

  • włosy syntetyczne,
  • włosy naturalne farbowane,
  • włosy naturalne dziewicze (czyli niefarbowane).

Włosy syntetyczne pozwalają na uzyskanie peruk w jaskrawych i intensywnych odcieniach rudości. Zazwyczaj odcienie tego typu nie prezentują się naturalnie, dlatego rude peruki z włosów syntetycznych są wybierane na imprezy i specjalne okazje, a nie do codziennego noszenia. Na co dzień znacznie lepiej sprawdzają się systemy wykonane ma bazie włosów naturalnych. Włosy naturalne farbowane oferują znacznie bardziej stonowany efekt, ale podobnie jak w przypadku włosów własnych farbowanych na rudo, po czasie peruka będzie wymagała odnowienia koloryzacji, z czym należy się liczyć. Włos słowiański dziewiczy jest pod tym względem najlepszy. Doskonale się prezentuje i zachowuje swoje walory przed długi czasu użytkowania peruki. Jest również najrzadszy, a co za tym idzie najdroższy. W Pracowni Hair Majesty Secret Service Studio oferujemy rude peruki z włosa słowiańskiego dziewiczego.

Jak dobrać rudą perukę?

Kolor rudy nie jest kolorem uniwersalnym, w związku z czym pasuje wyłącznie Paniom o specyficznym typie urody. Planując zakup rudej peruki warto więc skorzystać z fachowego doradztwa osoby, która dobierze odcień adekwatnie do naszego typu cery i podpowie w jaki sposób wystylizować perukę tak, żeby uzyskać naturalny efekt bujnych rudych włosów.

Sprawdź naszą ofertę na peruki naturalne oraz peruki syntetyczne. Prowadzimy również skup włosów.

Ruda peruka
Facebook
Facebook