7

LAT NA RYNKU

7000

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

8000

GODZIN KONSULTACJI W SPRAWIE DOBORU UZUPEŁNIEŃ WŁOSÓW

3500

ZREALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ NA PERUKI I SYSTEMY

1500

PRZEPROWADZONYCH RENOWACJI

400

KG SKUPIONYCH WŁOSÓW

HAIR MAJESTY SECRET SERVICE STUDIO

ARTYKUŁY , WYWIADY  I INFORMACJE PRZYGOTOWANE Z MYŚLĄ O TOBIE

HAIR MAJESTY SECRET SERVICE STUDIO

Hair Majesty Secret Service Studio to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy nie czują się komfortowo z kondycją swoich włosów i chcieliby to zmienić. Naszym celem jest ułatwić Państwu życie, abyście mogli skupić się na realizacji swoich marzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wizyty w naszym studio, bo zawsze jest rozwiązanie.

Od wieków piękne, gęste i zadbane włosy stanowią o atrakcyjności zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W dzisiejszych czasach dużą popularność zyskały tematyczne programy, które przybliżają pracę fryzjerów czy stylistów, a w mediach społecznościowych tworzone są grupy, dotyczące tzw. włosingu. W Hair Majesty Secret Service Studio jesteśmy świadomi, jak ważna jest piękna fryzura, dlatego proponujemy wszechstronne zabiegi uzupełniania włosów. W naszym studio zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem systemów włosów, a także perukarstwem. Wszystko po to, aby przywracać naszym Klientom poczucie atrakcyjności, bez względu na to jaka jest pierwotna przyczyna utraty włosów. Nasze peruki onkologiczne dodają siły do walki z chorobą , bo pacjenci czując się naturalnie zyskują większą pewność siebie. Dla osób borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów proponujemy rozmaite metody maskowania ubytków. Zawsze bezbolesne, nieinwazyjne, naturalne i w pełni skuteczne. Oprócz tego oferujemy szereg metod estetycznych jak przedłużanie i zagęszczanie włosów. Nasze studio to miejsce, w którym marzenia stają się rzeczywistością, a dowodem tego jest grupa licznych i uśmiechniętych Klientów.

Z nami poradzisz sobie z łysieniem

Na przestrzeni lat coraz więcej kobiet oraz mężczyzn boryka się z nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem, co może w znacznym stopniu obniżyć ich samopoczucie. W naszym studio specjalizujemy się w niechirurgicznym uzupełnianiu włosów, które sprawdza się w przypadku problemów z łysieniem plackowatym, androgenowym, jak i bliznowaciejącym. Rozległość ubytków czy wiek nie mają dla nas znaczenia. Zawsze jest rozwiązanie. Naszym celem jest nie tylko przywrócenie zdrowego wyglądu oraz uśmiechu na twarzy, ale także indywidualny dobór najwyższej jakości systemów włosów dostosowanych do potrzeb Klienta. Dzięki dogłębnej analizie pod bacznym okiem ekspertów jesteśmy w stanie urzeczywistnić wymarzony wygląd. Jak to się dzieje?

W naszym studio proponujemy głównie metody polegające na nieinwazyjnej aplikacji na głowę specjalnej bazy, na której osadzone są włosy. Nasze doradztwo ma tu kluczowe znaczenie, bo włosy “dodatkowe” muszą ulec integracji z włosami własnymi Klienta. Zajmujemy się projektowaniem indywidualnym z najwyższej jakości włosów dziewiczych słowiańskich, ale także adaptacją rozwiązań dostępnych od ręki. Nie będziesz więc długo czekać na swoja przemianę. Finalny efekt jest zawsze uwarunkowany dopasowaniem do potrzeb, gwarantując tym samym wygodę noszenia, dobre samopoczucie oraz piękny wygląd włosów podczas użytkowania.

Znajdź idealną perukę dla siebie

Nasze studio, wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które utraciły włosy całkowicie, najczęściej w wyniku chorób onkologicznych, proponuje peruki z włosów naturalnych i syntetycznych, gwarantując tym samym wysoki komfort użytkowania podczas, kluczowego w przypadku choroby nowotworowej, okresu rekonwalescencji. Na tej stronie znajdziesz szeroką gamę modeli – oferujemy peruki blond, peruki czarne oraz rude. Nasz doświadczony personel ma doświadczenie w stylizacji i renowacji peruk, więc po zamówieniu, my dostosujemy wybrany model do Twoich indywidualnych preferencji poprzez strzyżenie czy farbowanie. Możesz wysłać nam też zdjęcie ulubionej fryzury, a my znajdziemy perukę zbliżoną pod względem koloru i kształtu. Pomoc w doborze to nasza specjalność. Oferujemy peruki oraz treski zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci, żaden przypadek nam nie straszny. Dla naszego studio zapewnienie komfortu oraz dobrego samopoczucia każdemu Klientowi jest priorytetem. Coraz częściej na peruki, które mają uatrakcyjnić fryzurę, decydują się również osoby, którym zależy na gotowych rozwiązaniach, a które np. mają zbyt krótkie włosy. Pomagamy każdemu. Niezależnie od tego czy szukasz peruki dla dzieci czy dorosłych – damskich czy męskich – znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz.

Przedłużanie włosów nigdy nie było takie proste

Zmagasz się z problemem rzadkich włosów? Nasze studio proponuje usługę zagęszczania oraz przedłużania włosów bezpiecznymi metodami. Oprócz wspomnianych wcześniej sposobów radzenia sobie z łysieniem oferujemy przedłużanie metodą kanapkową czy afroloki. Metoda tape on sprawdzi się doskonale u Klientów o cienkich oraz słabych włosach, którzy borykają się z niezwykle wrażliwą skórą. Włosy przedłużane metodą kanapkową można traktować jak własne, a częstotliwość wykonywania zabiegu zależy od tempa wzrostu włosów naturalnych. Afroloki natomiast pozwalają na zwiększenie objętości włosów bez potrzeby ich farbowania. Są świetną propozycją dla kobiet zabieganych, nieposiadających czasu na codzienną stylizację fryzury.

Facebook
Facebook